KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15243072

nr 1524 3072

Oidentifierad konstnär. Signerad Larsson, människor vid skyltfönster. Olja på pannå, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 37x44 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 27 februari 2023
kl 18:58:51